285 Kiss Jižní Čechy : Soutěže

Kiss Jižní Čechy : Soutěže

Rádio online Studio online

Právě hraje:

GALANTIS & HOOK N SLING
LOVE ON ME

Playlist > Napište nám >

Zimní dovolená? Máme jí pro tebe! V hotelu Mitterdorf

Zimní dovolená? Máme jí pro tebe! V hotelu Mitterdorf

Máme pro tebe pobyt pro 2 na celý týden v hotelu Mitterdorf s polopenzí a skipasem! Stačí tak málo. Najdi na webu hotelu Mitterdorf fotku s logem rádia Kiss Jižní Čechy. Pošli nám jí na email soutez@kissjc.cz společně s tvým jménem. Rádio Kiss Jižní Čechy si nalaď v pátek 4. prosince 2015 v 8:00. Pokud uslyšíš své jméno ve vyslání a zavoláš nám do dvou minut na číslo 38 55 10 999, tak je dovolná tvoje! Pojď do toho. Fotka je někde na tomto webu: Hotel Mitterdorf

Hotel Mitterdorf - místo, kde budete mít radost z každé chvíle a teď hlavně v zimě!

Hotel Mitterdorf leží ve výšce téměř 1000 m v klidné horské vesničce mezi Národními parky Bavorský les a Šumava, nedaleko od hranic s Českou republikou a Rakouskem. Přímo před hotelem se rozprostírá malebná kopcovitá krajina. Můžete odtud podnikat zajímavé výlety do Národního parku Bavorský les, ale také do Čech. Obzvláště bychom Vám doporučili výlet do sousedního Mauthu, Waldkirchenu a Pasova, na české straně do Prachatic, Krumlova a na lipenské jezero.

Nabízíme přes 50 komfortně zařízených pokojů, většina z nich jsou pokoje dvoulůžkové s manželskou postelí a možností přistýlky. Můžeme Vám nabídnout také rodinné pokoje a apartmány. Každý pokoj je vybaven televizí, ledničkou, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Většina pokojů má balkon nebo terasu. V některých pokojích se nachází kuchyňský kout s vybavením.

Wellness a relax? Osvěžte své tělo a mysl a načerpejte energii v naší hotelové sauně, páře nebo infračervené kabině. Vše je Vám k dispozici v naší wellness zóně po domluvě na recepci hotelu.

Info o hotelu: http://www.hotelmitterdorf.com/

A kde hledat skvělou lyžovačku? http://www.mitterdorf.cz/Fotogalerie