Kiss Jižní Čechy : Soutěže

Rádio online Studio online

Právě hraje:

PARAMORE
AIN'T IT FUN

Playlist > Napište nám >

Soutěžíme o postel se SPÍME.cz

Soutěžte s výrobcem postelí a matrací Spíme.cz na rádiu Kiss Jižní Čechy od 2.7. do 13.7.2012!!!

Hlavní výhra je kompletní postel v hodnotě 39.000,- !!!

Denně můžete vyhrát anatomický polštář z líné pěny a poukázku na nákup v síti obchodů, nebo na e-shopu www.spime.cz

Kvalitní postele z masivu, zdravotní matrace a lamelové rošty přímo z výroby k zákazníkovi, to je vždy nekratší a zároveň nejlevnější cesta nákupu, tak zní i náš slogan : Postele • Rošty • Matrace … přímo od výrobce.

Jsme český výrobce postelí, zdravotních matrací a přímí dovozce lamelových roštů, naše prodejny naleznete v Táboře, Praze a Brně, kde platí stejné ceny jako na našem internetovém obchodě www.spime.cz.

Postele z masivu vyrábíme z českého kvalitního dřeva o šíři masivu 4cm, ceny dvoulůžek startují na ceně 4.990,-, nejprodávanější postel je Gabriela v bukovém 4cm masivu s ohýbaným hlavovým čelem za cenu 8.990,-.

Zdravotní matrace vyrábíme ze studené pěny, nebo v kombinaci z viscoelastickou línou pěnou s paměťovým efektem, ceny u matrací ze studené pěny začínají u matrace Easy na ceně 1.890,-, oblíbené akce jsou 1+1 zdarma, nyní máme tuto akci na matrace Premier a Duet, v obou případech dostanete 2 matrace za cenu 4.990,-. Všechny typové i atypové rozměry jsou s dodáním do týdne.

Lamelové rošty dovážíme od Německých výrobců, skladem držíme okolo 500 kusů lamelových roštů s dodáním do druhého dne. Best sellerem z naší nabídky je rošt Standard 28, rošt střední třídy za cenu 1.090,- a High tech lamelový rošt Classic 42 za cenu 2.490,-.

Další výhody u spíme.cz jsou : doprava zdarma  a u postelí dokonce vynešení + montáž ZDARMA, u většiny produktů prodloužená záruka 5 let.