Kiss Jižní Čechy : Soutěže

Rádio online Studio online

Právě hraje:

JESS GLYNNE
DON'T BE SO HARD ON YOURSELF

Playlist > Napište nám >

Soutěž oslavenců - Vyhraj Pivní dort od RAFUN Schnapps Beer!

Soutěž oslavenců  - Vyhraj Pivní dort od RAFUN Schnapps Beer!

V ranní Double Párty rádia Kiss Jižní Čechy hledáme oslavence daného dne. Pokud budete slavit narozeniny nebo svátek a dovoláte se po výherním signálu, vyhrajete absolutní novinku na trhu, kterou si už brzy zamiluje celý národ - exkluzivní party novinku - Pivní dort od RAFUN® Schnapps Beer ! Pozor , cena je určena pouze posluchačům starší osmnácti let.

Oslavy, výročí, svátky, narozeniny - máme nápad! Nevař, nepeč a nic neřeš! Dort jsme za tebe upekli my! Originální super dárek pro každého oslavence s chutí na změnu, na něco nového a neokoukaného! Pivní dort seskládaný z prvotřídního piva obsahuje „šťastných 13“ vyšlechtěných RAFUN® láhví pro tu správnou party atmosféru!

Pivo RAFUN® – to je víc než pivo! Hledáš party-drink novinku, která má úroveň, přináší FUN a přitom jde proti proudu? Už nemusíš! Pivo RAFUN® je světlé výčepní pivo s přídavkem lihoviny a izomaltulózy, přírodní cukernaté složky, která je zdrojem dlouhodobé energie, vyrobeno z prvotřídních českých surovin. Proč je RAFUN® víc než pivo? Je posílené panákem kvalitní lihoviny přímo z rodinné likérky. Chutná svěže, lehce a přitom má 7% obj.alk.!

 

Partnerem soutěže oslavenců, je RAFUN Schnapps Beer – to je víc než pivo! RAdějiFUN! www.rafun.cz


Video