230 Kiss Jižní Čechy : Soutěže

Kiss Jižní Čechy : Soutěže

Rádio online Studio online

Právě hraje:

GALANTIS & HOOK N SLING
LOVE ON ME

Playlist > Napište nám >

Ocenili jsme VÍTĚZE PRVŇÁČKŮ

Ocenili jsme VÍTĚZE PRVŇÁČKŮ

1. ročník soutěže pro celou třídu jihočeských prvňáčků

Uskutečnili jsme soutěž, ve které jsme dali rodičům úkol, zaregistrovat svého prvňáčka.

Všem rodičům, kteří se do této soutěže zapojili, děkujeme, dorazily nám spousty  e-mailů  z těchto míst: Dolní Třebonín, Nové Hodějovice, Nová Bystřice, Prachatice, Novosedly nad Nežárkou, Strančice, Strakonice, Zbytiny, Jistebnice, Písek, Dobrá Voda, Týnec nad Sázavou, České Budějovice, Český Krumlov, Volary, Čimelice, Nová Včelnice, Sezimovo Ústí, Tábor, Pičín, Chotoviny, Ratibořské Hory, Sedlice, Bělčice, Chraštice, Votice, Žirovnice a z Bernartic.

Jednoho z těchto prvňáčků jsme v Ranní Double Párty vylosovali, v pátek 30.8., stal se jím   Daniel Trávníček , ze ZŠ Dobrá Voda, Na Vyhlídce 6. Zaregistrovala ho maminka Denisa Trávníčková a my se díky tomu rozjeli, v první školní den (2.9.), Danielovi nejen pogratulovat, ale zároveň  předat i mnoho dárků, které jsme neměli jen pro něj, ale zároveň i  pro celou jeho třídu nových spolužáků. Vše zachytil  náš profesionální fotograf, takže si fotografie z této akce můžete prohlédnout  pod tímto článkem. Teď už Danielovi přejeme jen samé jedničky a děkujeme za báječný zážitek.

Partnerem prvního školního dne je Bistro Vitality – Igy. Celé třídě věnuje  zdravou svačinku - ovoce, zeleninu, bagetky a poháry.

Bistro Vitality nabízí široký sortiment zdravých pokrmů, zahrnujících jak teplou, tak studenou kuchyni. Naší snahou je nabídnout Vám, zákazníkům rozmanité druhy zeleniny a lehkých masových pokrmů v různých formách s možností nakombinovat si porce dle své úvahy a chuti. Všechny pokrmy připravujeme z čerstvých surovin bez chemických přísad a dochucovadel.  Pro mlsné jazýčky pak máme vždy připraveny lehké dezerty na ovocném a krémovém základě - vše bez tučných přísad a ztužovačů.

Jako sociální podnik se zaměřujeme na vytváření nových pracovních míst pro osoby znevýhodněné na trhu práce a zároveň respektujeme další zásady sociálního podnikání. Pracovní místa jsou financována z ESF ČR.

www.bistrovitality.cz

Partnerem jsou Hračky pro děti. Celé třídě věnují veeeelkkkýýý dárkový koš plný hraček !

Co jsou ,,Hračky pro děti" ? Vybíráme pro vás stále nové, kvalitní hračky. Pro registrované zákazníky nabízíme slevu 5%. Jsme bezpečný obchod a velkoobchod pro ČR a Slovensko. Z vlastního skladu expedujeme ihned. Vyrábíme společenské stolní hry a jsme výhradní distributor značky TOBAR. Vybírejte ty nejlepší hračky pro děti a dobře se bavte. Výdejní místa po celé ČR. Kamenná prodejna v Českých Budějovicích.

www.hrackoviny.cz

Partnerem jsou i Smrček SOUVENIR – SERVIS. Celé třídě věnují trička se speciálním potiskem ,,hvězdného prvňáčka" :)

Smrček SOUVENIR – SERVIS - Výroba reklamy a světelné reklamy, potiskování, dodávky reklamních předmětů a textilu.

www.fsmrcek.cz

Fotogalerie


Prvňáček Hračkoviny

Prvňáček Smrček

Prvňáček Bistro Vitali