Kiss Jižní Čechy : Program vysílání - pondělí

Rádio online Studio online

Právě hraje:

GALANTIS & HOOK N SLING
LOVE ON ME

Playlist > Napište nám >

Program vysílání rádia Kiss Jižní Čechy

Program na pondělí 27.3.2017

00:00
Noční KissMixx

I v noci skládáme playlist nových i největších hitů pro tebe

06:00
Roman a Bára
Jižní Ráno s Romanem, Bárou a Adélou
Moderuje: Roman a Bára

Od šesti do devíti vstávej s ranní trojkou, která umí postavit na nohy! Roman Anděl s Bárou Tlučhořovou hrají nejnovější a největší hity na probuzení a Adéla Cinklová Ti přinese nejnovější zprávy. Zavolej v prvním týdnu v měsíci vždy v 7:00 a vyhraj 7000 Kč. Stačí opravdu jen poslouchat a do studia se dovolat ( 38 55 10 999 ). Telefony Roman s Bárou zvedají i těm, co chtějí ranní Jukebox nebo jednu z cen, kterou každým týdnem v Jižním ránu nabízíme. Do práce a do školy přijedeš včas. Nejvíce řidičů z jižních a středních Čech volá naší dopravní linku 38 55 10 999 nebo posílá vzkazy přes novou appku rádia Kiss Jižní Čechy.

09:00
Adéla Jirkalová
Dopoledne s Adélou
Moderuje: Adéla Jirkalová

Poslouchej s Adélou Jirkalovou novinky, hity milénia i ty největší retro hity! Posílej appky z cest a nebo tipy na hity, které chceš z éteru rádia Kiss Jižní Čechy slyšet.

13:00
Bára Tlučhořová
Odpoledne s Bárou
Moderuje: Bára Tlučhořová

Poslouchej s Bárou Tlučhořovou novinky, hity milénia i ty největší retro hity! Posílej appky z cest a nebo tipy na hity, které chceš z éteru rádia Kiss Jižní Čechy slyšet.

15:00
Nikola Šedinová
Odpoledne s Nikolou
Moderuje: Nikola Šedinová

Poslouchej s Nikol Šedinovou novinky, hity milénia i ty největší retro hity! Posílej appky z cest a nebo tipy na hity, které chceš z éteru rádia Kiss Jižní Čechy slyšet.

17:00
Nikol a Basslicker
17-19 Nikol a Basslicker
Moderuje: Nikol a Basslicker

Každý všední den Nikol Šedinová a Dj Basslicker vysílají spolu od pěti do sedmi večer a hrají ti ty nejzásadnější hity všech dob!

19:00
DJ Basslicker
Jukebox
Moderuje: DJ Basslicker

Nikdo jiný nehraje více písniček na přání

Každý den hrajeme od rána do večera podle tebe. Především od večerních hodin držíme heslo, že ,,zahrajeme opravdu cokoliv"! Můžeš si nás testnout. Volej 38 55 10 999. Že chceš přečíst svůj vzkaz ve vysílání? Napiš nám na Facebook Kiss Jižní Čechy

20:00
DJ Basslicker
Back 2 Best
Moderuje: DJ Basslicker

Ještě větší porce hitů z devadesátých let!

Back 2 Best je pořad věnovaný tomu nejlepšímu z devadesátých let ! Poslouchat ho můžeš pravidelně v pondělí od 20:00 do 21:00ti hodin na rádiu Kiss Jižní Čechy. Back 2 Best pro tebe připravuje Dj Basslicker.

 

21:00
Noční KissMixx

I v noci skládáme playlist nových i největších hitů pro tebe