Kiss Jižní Čechy : Program vysílání - pondělí

Rádio online Studio online

Právě hraje:

LADY GAGA
MILLION REASONS

Playlist > Napište nám >

Program vysílání rádia Kiss Jižní Čechy

Program na pondělí 16.1.2017

00:00
Noční KissMixx

I v noci skládáme playlist nových i největších hitů pro tebe

06:00
Roman a Bára
Jižní Ráno s Romanem, Bárou a Adélou
Moderuje: Roman a Bára

Od šesti do devíti vstávej s ranní trojkou, která umí postavit na nohy! Roman Anděl s Bárou Tlučhořovou hrají nejnovější a největší hity na probuzení a Adéla Cinklová Ti přinese nejnovější zprávy. Zavolej v prvním týdnu v měsíci vždy v 7:00 a vyhraj 7000 Kč. Stačí opravdu jen poslouchat a do studia se dovolat ( 38 55 10 999 ). Telefony Roman s Bárou zvedají i těm, co chtějí ranní Jukebox nebo jednu z cen, kterou každým týdnem v Jižním ránu nabízíme. Do práce a do školy přijedeš včas. Nejvíce řidičů z jižních a středních Čech volá naší dopravní linku 38 55 10 999 nebo posílá vzkazy přes novou appku rádia Kiss Jižní Čechy.

10:00
Best Of Kiss Jižní Čechy

Rádio Kiss Jižní Čechy je 16 let v éteru! Každý všední den mezi 10:00 až 11:00 ti proto hrajeme top hity rádia Kiss Jižní Čechy z období 2001 / 2017. Nalaď a vzpomínej na to nej, co si na rádiu Kiss Jižní Čechy slyšel.

 

 

11:00
Adéla Jirkalová
Odpolední Kiss s Adélou
Moderuje: Adéla Jirkalová

Poslouchej s Adélou Jirkalovou novinky, hity milénia i ty největší retro hity! Na cestě z práce i školy budeš v obraze. Řidiči z jižních a středních Čech denně volají dopravní linku 800 13 12 13, přidej se k nim a vysílej s námi! I tento týden odpo. zarajeme podle tebe. Nikdo jiný nehraje více písniček na přání!!

16:00
Nikola Šedinová
Číslo 1 s největšími hity
Moderuje: Nikola Šedinová

Poslouchej novinky, hity milénia i ty největší retro hity! Jsme jediné rádio, které tě dokáže zavést do světa největších hudebních hitů v tom nejlepším mixu připravovaném na jihu Čech. Denně navíc přinášíme spoustu rychlých a snadných soutěží o skvělé ceny. Jsme s vámi na cestách, odkud přinášíme nejaktuálnější dopravní zprávy a co především? Hrajeme podle tebe. Nikdo jiný nehraje více písniček na přání!! Každý den zakonči nějakým hudebním speciálem, kterých jinde více během jednoho týdne nenaladíš. Jsme č.1 s největšími hity, rádio Kiss Jižní Čechy.

17:00
Nikol a Basslicker
Nová dvojka v éteru!
Moderuje: Nikol a Basslicker

Nikol Šedinová přichází z víkendového vysílání rádia Kiss Jižní Čechy do podvečerního prime-time! A samozřejmě, o Dj Basslickera nepřijdeš. Každý všední den budou spolu od pěti do sedmi večer pouštět ty nejzásadnější hity této doby. Přes novou appku bude pátrat po všem, co tě zajímá.

19:00
DJ Basslicker
Jukebox
Moderuje: DJ Basslicker

Nikdo jiný nehraje více písniček na přání

Každý den hrajeme od rána do večera podle tebe. Především od večerních hodin držíme heslo, že ,,zahrajeme opravdu cokoliv"! Můžeš si nás testnout. Volej 38 55 10 999. Že chceš přečíst svůj vzkaz ve vysílání? Napiš nám na Facebook Kiss Jižní Čechy

20:00
DJ Basslicker
Back 2 Best
Moderuje: DJ Basslicker

Ještě větší porce hitů z devadesátých let!

Back 2 Best je pořad věnovaný tomu nejlepšímu z devadesátých let ! Poslouchat ho můžeš pravidelně v novém čase a to hned ve středu od 20:00 do 22:00ti hodin na rádiu Kiss Jižní Čechy. Back 2 Best pro tebe připravuje Dj Basslicker.

 

21:00
Noční KissMixx

I v noci skládáme playlist nových i největších hitů pro tebe