Kiss Jižní Čechy : Novinky

Rádio online Studio online

Právě hraje:

PARAMORE
AIN'T IT FUN

Playlist > Napište nám >

Nová hymna rádia Kiss Jižní Čechy pro léto 2012 je tady !

Spousta Kissáků s námi tráví čas u rádia Kiss Jižní Čechy velmi dlouhou dobu. Především oni dobře pamatují na chvíle, kdy jsme představovali tzv. ,,rádiové hymny" a sledovali jejich vývoj. Tedy to, jak je poznáváte, jak si je postupem času zapamatováváte a ve finále hromadně zpíváte na rádiových akcích.. Je tu další nezapomenutelný okamžik, je tu nová hymna rádia Kiss Jižní Čechy ! Co říci před prvním poslechem ?

Pokud se podíváte do našeho podcastu, tak tam najdete ke stažení spoustu rádiových hitů rádia Kiss Jižní Čechy. Po poslechu těchto ,,hymen", si sami uvědomíte, že je nová hymna pojata jinak, než všechny předchozí. Nový styl, nové podání, nové hlasy ... a ve finále snad i nové zážitky :-)

My moderátoři chceme moc poděkovat Alešovi Dokulilovi, kterého známe poměrně dlouhou dobu, jelikož vystupoval na akcích nejen v našem regionu. Aleš je sebevědomý, ctižádostivý, rozhodně talentovaný a přitom zdravě skromný chlap, který i touto hymnou jasně dokazuje, že by se toho řemesla měl držet. Co myslíte ? Aleši a Paulíno ( Dok a Paulina na Facebooku ) děkujeme a 14.7.2012 na první Kisspárty live na letišti ( Hosín ) zapaříme :-)

Hymna ke stažení ZDE