297 Kiss Jižní Čechy : Akce

Kiss Jižní Čechy : Akce

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

Svatební veletrh v Českých Budějovicích

Svatební veletrh v Českých Budějovicích

Mít co nejdokonalejší svatbu, to je sen snad každé nevěsty i ženicha. Jaké jsou ideální šaty? Doplňky? Lokalita? Hostina? Inspiraci zamilované páry získají na jubilejním 5. ročníku Svatebního veletrhu v Českých Budějovicích, který bude 14. ledna v pavilonu T na Výstavišti České Budějovic.

Programem Vás bude provádět naše odpolední moderátorka a budoucí nevěsta Adéla Jirkalová.

„Na veletrhu můžete získat inspiraci, vyhlídnout si ideální šaty, doplňky, prstýnky snů, svého fotografa, koordinátorku, případně místo na hostinu či obřad a objasnit si možnosti, které jihočeský region z hlediska svateb přináší," zve organizátorka Štěpánka Bendová a dodává: „Hlavním tématem letošního veletrhu jsou venkovské svatby, hostiny a svatební obřady na statcích, farmách a ve stodolách."

A pozor! První příchozí nevěsta bude mít vstup na veletrh zdarma, získá květinu, svatební dort, bižuterii, sklo, víno, kosmetiku, slevové poukázky a další dárky a slevové kupony od sponzorů a vystavovatelů. Ale ani 200 prvních žen, co přijdou na veletrh nemusí zoufat. I ty obdrží květinu, svatební metr, magazíny nebo slevové kupóny.

Vstupné je 150 Kč (ZTP 100 Kč, děti do 15 let zdarma).

Letošní novinkou je tzv. V.I.P. vstupenka, která stojí 200 Kč. Zahrnuje skleničku sektu a vstup do areálu bez front.

Více hledejte na www.facebook.com/svatebniveletrhvcb


Fotogalerie